czwartek, 22 styczeń 2015 12:20

Informator

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Informator istnieje na rynku od 2003r. Wydawany jest w cyklu kwartalnym, w formacie A4. Jest to czasopismo o zasięgu ogólnopolskim- Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej ma 40 oddziałów, na terenie województw: kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, łódzkim, lubelskim, świętokrzyskim.  W roku 2015 ZSRP nawiązal współpracę z wydawnictwem ,,Plantpress". Informator jest obecnie dystrybuowany jako bezpłatny dodatek do Miesięcznika Praktycznego Sadownictwa-SAD.   Na łamach goszczą związkowcy poruszając gorące dla nich środowiskowe tematy.   Sukcesem naszego kwartalnika jest rosnąca liczba czytelników, gdyż z roku na rok rośnie ilość rozprowadzonych informatorów. 
Informator jest również wydawany w formie elektronicznej w postaci pliku PDF. Jest wysyłany do wszystkich  podmiotów zajmujących się sadownictwem oraz do stowarzyszeń, instytucji, organizacji zainteresowanych rozwojem sadownictwa w Polsce.   Wersja elektroniczna Informatora jest umieszczona na stronie internetowej Związku Sadowników RP  www.polskiesadownictwo.pl. Zapraszamy do lektury zarówno bieżących, jak i archiwalnych numerów. 

Wytyczne techniczne
papier offsetowy, szycie drutem, zeszyt samookładkowy, format 205x285 mm.

Kontakt i szczegółowe informacje:
Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej
ul. Sportowa 4a, 05-600 Grójec
tel./fax. (48) 664 37 79
www.polskiesadownictwo.pl e-mail:  kasiaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czytany 39394 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 listopad 2015 13:59

Szukaj

Informator

Informacja


Wiedza sadownicza

  • 1
  • 2

Reklama