poniedziałek, 12 marzec 2018 07:34

Akcja „Poczuj Smak – Poczuj Dumę”.

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Związek Sadowników RP zaprasza do udziału w akcji  z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości pt. „Poczuj Smak – Poczuj Dumę”.

Jest to solidarna akcja skierowana do mediów i konsumentów, której głównym celem jest zjednoczenie Polaków w tak szczególnym dla nas czasie za pomocą symbolicznego owocu, jakim jest jabłko. 

Już 9 listopada w Warszawie i Lublinie będziemy zachęcać Rodaków do patriotyzmu konsumenckiego i zjedzenia 100 jabłek w ciągu 100 dni dla Niepodległej Polski.  Każdy, kto tego dnia odwiedzi nasze stoisko otrzyma wyśmienite jabłka o niepowtarzalnym smaku pochodzące z polskich sadów.

Poprzez to działanie chcielibyśmy przekonać polskiego konsumenta, aby w przyszłości dokonywał świadomych zakupów i wybierał tylko polskie owoce, które są przede wszystkim smaczne, wyprodukowane z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, a ponadto zawierają mnóstwo wartości odżywczych pozytywnie wpływających na nasze zdrowie. 

,,Polska jest idealnym miejscem do uprawy owoców, ze względu na specyficzne warunki klimatyczne – czyli słoneczne, ciepłe dni i zimne noce, dzięki którym nasze jabłka mają niepowtarzalny  słodko-kwaśny smak. Nie skosztujecie go w owocach importowanych. W dobie kryzysu, w jakim znaleźli się obecnie polscy sadownicy gorąco zachęcam do wspierania rodzimej produkcji i polskich sadowników - Mirosław Maliszewski, Prezes Związku Sadowników RP.

Do zobaczenia 9 listopada br. w:

- Warszawie – pod Rotundą  w godz.  10.00-14.00

- Lublinie - Plac Litewski w godz.  10.00-14.00

 

Bądźmy w tych dniach PATRIOTAMI!


Czytany 1316 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 marzec 2019 08:16

Szukaj

Informator

Informacja


Wiedza sadownicza

  • 1
  • 2

Reklama