piątek, 19 lipiec 2024
Jagodowe Trendy 2023-owocny czas!

Jagodowe Trendy 2023 w Kraśniku za  nami!! To były 2 dni owocnych wykładów i spotkań.

Cenne spotkania, możliwość wymiany doświadczeń oraz wysłuchania ciekawych wykładów - wszystko to możliwe było podczas XIX Międzynarodowej Konferencji Sadowniczej JAGODOWE TRENDY 2023 w Kraśniku. Podczas, której  partnerami był: Powiat Kraśnicki i Województwo Lubelskie.

Zainteresowaniem cieszyła się debata dotyczącą sytuacji na rynku malin. Nie zabrakło głosu z sali, za który bardzo serdecznie dziękujemy. To pokazało, że jest to ważny temat i trzeba zacząć działać  już dziś by uniknąć problemów w kolejnym sezonie.

W podsumowaniu nie sposób nie wspomnieć o warsztatach:  O możliwościach zagospodarowania owoców Jagodowych we własnej produkcji win”- czy jest to rozwiązanie na przyszłość? Mamy nadzieje, że ten temat zainteresował  uczestników konferencji i zachęcił do zgłębienia tematu.  

Była to już 19-ta  okazja aby spotkać się z liderami jagodowego świata. Podczas tej edycji zaprezentowały się  firmy i innowacje odnoszące sukcesy w kraju i na świecie m.in. Yara Poland sp.z o.o. , Bayer sp.z o.o., Amagro sp.z o.o. ,Orskov Foods Spółka Akcyjna ,JB Plus Przemysław Bobin , AgronetPro ,BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna ,Budmech sp.z o.o.  sp.k., Intermag Sp.z o.o. ,Biocont Polska Sp.z o.o. ,FMC Agro Polska sp.z o.o.  Spółka Komandytowa , Agrosimex, Przedsiębiorstwo Ekologiczne Ekoflora sp. z o.o., Grupa Eden,  Agro-As Chobrzany, Chmielewski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe  "ROLMAX",  GKMP Szczepańscy, Agrio Plus Sp. z o.o. sp.k., HELM Polska Lubelskie Stowarzyszenie Plantatorów Malin, Timac Agro, Jagoda JPS, Karolina Nizioł Ubezpieczenia, Wydawnictwo Plantpress.

Do zobaczenia za rok podczas Jubileuszowej Edycji!!

Log in or Sign up