piątek, 23 luty 2024
Kategoria: Przetargi

OGŁOSZENIE WYNIKÓW w postępowaniu przetargowym na przygotowanie koncepcji wizualnej i wdrożenie trzyletniego programu informacyjno- promocyjnego dotyczącego jabłek pt. „Czas na jabłka z Europy w Azji” na rynkach Wietnamu i Indii W odpowiedzi na ogłoszenie dot. przygotowania koncepcji wizualnej i wdrożenie trzyletniego programu informacyjno - promocyjnego dotyczącego jabłek pt. „Czas na jabłka z Europy w Azji” na rynkach Wietnamu i Indii informujemy, iż wpłynęła jedna oferta konsorcjum w składzie: Partner of Promotion Sp. z o.o. & Global Marketing Connections INC. Złożona oferta przez wyżej wymienione Konsorcjum firm spełniła wymagane kryteria i wygrywa postępowanie przetargowe na przygotowania koncepcji wizualnej i wdrożenie trzyletniego programu informacyjno - promocyjnego dotyczącego jabłek pt. „Czas na jabłka z Europy w Azji”

Kategoria: Przetargi

Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, z siedzibą w Grójcu ul. Sportowa 4a, 05-600 Grójec, zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym na przygotowanie koncepcji wizualnej i wdrożenie trzyletniego programu informacyjno - promocyjnego dotyczącego jabłek pt. „Czas na jabłka z Europy w Azji”, na rynkach Wietnamu i Indii.
Ofertę należy składać na adres:
Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej     
Ul. Sportowa 4a, 05-600 Grójec

Ostateczny termin składania ofert upływa w dniu 23.01.2024 r., o godz.12:00.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia znajduje się na stronie internetowej Związku Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, tj. www.polskiesadownictwo.pl 
W przypadku pytań należy kontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W tym miejscu zamieścimy dokumenty:
SIWZ 
Załącznik nr 1 - Opis programu 
Załącznik nr 2 - Wzór formularza ofertowego 
Załącznik nr 3 - Wzór Istotnych Postanowień Umowy (IPU) 
Załącznik nr 4  - Wykaz realizacji
Załącznik nr 5 – Wzór umowy o udzielenie dotacji 


Bieżące informacje dotyczące postępowania (w tym pytania i odpowiedzi) będą zamieszczane/uaktualniane na stronie internetowej www.polskiesadownictwo.pl 

Kategoria: Przetargi

 Przedmiotem zadania jest kompleksowa realizacja zadania pt. Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica 7-9 luty 2024r.


Załącznik: Zapytanie Ofertowe

Kategoria: Przetargi

Niniejszym informujemy, iż w ramach postępowania ofertowego dotyczącego realizacji zadania pt. ASIA FRUIT LOGISTICA w dniach  06 – 08.09.2023r. w Hongkongu.

Kategoria: Przetargi

Przedmiotem zadania jest realizacja zadania pt. ASIA FRUIT LOGISTICA w dniach  06 – 08.09.2023r. w Hongkongu.


Zapytanie ofertowe

Kategoria: Przetargi

Niniejszym informujemy, iż w ramach postępowania ofertowego dotyczącego ZADANIA MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA SADOWNICZA JAGODOWE TRENDY 2023. Zamawiający wybrał następującego wykonawcę :

LEAF MEDIA Kawalec Kulawik Sp.j. 

Kategoria: Przetargi

Przedmiotem zadania jest kompleksowa realizacja zadania pt. Międzynarodowa Konferencja Sadownicza Jagodowe Trendy w dniach 24 – 25.11.2023 r. w Hali Sportowej
Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku ul. Słowackiego 7

Zapytanie Ofertowe

Kategoria: Przetargi

Niniejszym informujemy, iż w ramach postępowania ofertowego dotyczącego wyboru wykonawcy na realizację zadania pt. " Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica 2023 odbywających się w dniach 8-10 luty 2023  w Berlinie zamawiający wybrał następującego wykonawcę :

Kategoria: Przetargi

Przedmiotem zadania jest kompleksowa realizacja zadania pt. Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica 8-10 luty 2023


Załącznik

Kategoria: Przetargi

Niniejszym informujemy, iż w ramach postępowania ofertowego dotyczącego wyboru wykonawcy na realizację zadania pt. " Asia Fruit Logistica 2022" Zmawiający wybrał następującego wykonawcę :

Log in or Sign up