niedziela, 29 maj 2022
Jak promować swój produkt : ENVY

Jak już pisaliśmy jakiś czas temu, pierwsze miejsce pod względem sprzedaży klubowych odmian w USA zajmuje Envy™ .
W tym roku Envy™ wspięła się na 7. pozycję w klasyfikacji generalnej dla wszystkich odmian.
  Jest też najszerzej dystrybuowaną klubową odmianą ( 51,1% ) w całych Stanach Zjednoczonych  Sprzedaż wzrosła o 21,1% w  ciągu minionego roku. Jednak producenci nie spoczęli na laurach i właśnie ruszyli z nową kampanią promocyjną.

Ogłoszono właśnie  konkurs Miłość od pierwszego ugryzienia, który rozpoczął się wczoraj.

Pary rywalizują o pakiet nagród głównych o wartości 50 000 USD. Uczestnicy konkursu nagrają film, w którym podzielą się tym, dlaczego zasługują na ślub godny zazdrości i co sprawia, że ​​ich historia miłosna jest wyjątkowa – wszystko to zainspirowane nową komedią romantyczną Marry Me od Universal Pictures, która pojawi się w kinach i będzie transmitowana w te Walentynki.

Uczestnicy będą cieszyć się słodkim, wyrafinowanym smakiem Envy, gdy – w swoich filmach  – rzeźbią idealny kształt serca w jabłku Envy, używając tylko ust.

„Konkurs Miłość od pierwszego ugryzienia to szansa na delektowanie się małymi chwilami – z wyważoną słodyczą jabłek Envy, a także romansem Marry Me i wieloma historiami miłosnymi z życia wziętymi” – powiedziała Cecilia Flores Paez, szefowa marketingu North Ameryka, T&G Global. „Cieszymy się, że możemy podzielić się miłością i pomóc jednej parze napisać kolejny rozdział z niesamowitym ślubem”.

Znana organizatorka imprez i ślubów Mindy Weiss poprowadzi konkurs, w którym uczestnicy będą mieli szansę wygrać główną nagrodę w postaci pakietu nagród Ultimate Wedding Experience o wartości 50 000 $. Zwycięzca konkursu ma szansę wygrać 2500 $ na suknię ślubną lub strój; zdobywca trzeciej nagrody otrzyma 100 biletów, aby zobaczyć Marry Me w kinach, aby podzielić się z przyjaciółmi i rodziną.  

Po zakończeniu okresu zgłoszeń konkursowych niezależny panel jurorów dokona przeglądu zgłoszeń i wybierze pulę nie większą niż 10 finalistów. Następnie publiczność zagłosuje na swoich ulubionych finalistów. Każdy głos zostanie wezwany do loterii o szansę wygrania nagród pieniężnych, w tym jednej głównej nagrody w wysokości 1000 USD, dwóch nagród za drugie miejsce w wysokości 500 USD każda oraz trzech nagród za trzecie miejsce w wysokości 250 USD każda. .

Więcej:https://contest.envymarryme.com/home

Log in or Sign up