czwartek, 25 marzec 2021 11:56

Zaproszenie do składania ofert na przygotowanie koncepcji wizualnej i wdrożenie dwuletniego programu promocyjnego dotyczącego jabłek pt. „Dar polskich sadów. Jabłka z serca Europy.”

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Konsorcjum w składzie: Stowarzyszenie Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa” z siedzibą w Słomczynie – LIDER oraz Związek Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Grójcu – KONSORCJANT, zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym na przygotowanie koncepcji wizualnej i wdrożenie dwuletniego programu promocyjnego dotyczącego jabłek pt. „Dar polskich sadów. Jabłka z serca Europy.” na rynkach Malezji i Tajlandii.

Ofertę należy składać na adres:
Stowarzyszenie Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa”
Słomczyn 80, 05-600 Grójec

Ostateczny termin składania ofert upływa w dniu 30.04.2021 o godz.12:00.

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa” oraz Związku Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej.
W przypadku pytań należy kontaktować się ze Stowarzyszeniem Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa” – Liderem Konsorcjum pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W tym miejscu zamieścimy dokumenty:
•    SIWZ
•    Załącznik nr 1 - Opis programu
•    Załącznik nr 2 - Wzór formularza ofertowego
•    Załącznik nr 3 - Wzór Istotnych Postanowień Umowy (IPU)
•    Załącznik nr 4  - Wykaz realizacji
•    Załącznik nr 5 - Lista Członków zrzeszonych w Stowarzyszeniu Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa” wraz z logotypami


Bieżące informacje w postępowaniu (pytania i odpowiedzi) będą zamieszczane/uaktualniane na stronie internetowej Stowarzyszenia Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa” pod linkiem: http://uniaowocowa.pl/o-nas/aktualnosci
Czytany 549 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 marzec 2021 12:10

Informator

Wiedza sadownicza

  • 1
  • 2

Reklama