Katarzyna Bekasiewicz

Katarzyna Bekasiewicz

poniedziałek, 11 grudzień 2017 13:47

Zapytanie ofertowe-sala konferencyjna

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

na wynajem sal konferencyjnych i bankietowej wraz z usługą cateringową oraz noclegową realizowaną w ramach Międzynarodowej Konferencji  Prognos Fruit 2018 w dniach 08.08.2018 – 09.08.2018r.

poniedziałek, 11 grudzień 2017 13:42

Zapytanie ofertowe

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

na świadczenie  usługi opracowania projektu, redakcji materiałów, składzie i publikacji nie mniej niż 5 różnych artykułów sponsorowanych lub reklam zamieszczonych w prasie lokalnej (o zasięgu co najmniej jednego powiatu)

Związek Sadowników RP od początku krytykował zaproponowane zmiany dotyczące zasad zatrudniania cudzoziemców w gospodarstwach rolnych.
poniedziałek, 12 marzec 2018 11:27

Przewaga kontraktowa- pierwsza decyzja

  • Wydłużanie czasu na zapłatę, brak informacji o terminie dostaw i nakłanianie do rezygnacji z części należności – to praktyki stosowane przez spółkę Cykoria wobec dostawców marchwi.
  • UOKiK wydał pierwszą decyzję w sprawie nieuczciwego wykorzystywania przewagi kontraktowej. Cieszy fakt, że przedsiębiorca szybko zobowiązał się do zmiany swoich działań.
  • Urząd sprawdził również przyczyny wzrostu cen masła i jego jakość.

Kolejna Międzynarodowa Konferencja Sadownicza, organizowana przez Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych i Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, odbędzie się w dniu 22 marca br. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

czwartek, 08 marzec 2018 08:44

UWAGA !

Tylko do 14 marca można składać oświadczenia potwierdzające brak zmian w tegorocznym wniosku w porównaniu z wnioskiem złożonym w 2017 r.

Chiny są ważnym graczem zarówno w produkcji, jak i konsumpcji jabłek, ale w wyniku ciągłego wzrostu produkcji jabłek podaż obecnie przekracza popyt. Szacowana wielkość produkcji w 2017 roku wyniosła 43,5 miliona ton. 86% tych jabłek było przeznaczonych na krajowy rynek świeżej żywności. Około 10% trafiło do przetwórni, a około 3% zostało wyeksportowane - informuje portal Freshplaza.

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników, w którym proponuje się wprowadzenie nowego rodzaju umów dla osób pomagających przy zbiorach. Taka umowa ma być oskładkowana i obowiązywać nie dłużej niż cztery miesiące.

Dziś (6.03) Rada Ministrów ma zająć się projektem nowelizacji ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników, w którym proponuje się wprowadzenie nowego rodzaju umów dla osób pomagających przy zbiorach. Taka umowa ma być oskładkowana i obowiązywać nie dłużej niż cztery miesiące.

Strona 1 z 41

Informator

Informacja

Szukaj

Wiedza sadownicza

  • 1
  • 2

Reklama